Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 6, 2019 17:30

IFA2019: Vestel yeni nesil inovasyonlarını IFA da sergiledi!

IFA2019: Vestel yeni nesil inovasyonlarını IFA da sergiledi!

Vestel IFA2019 etkinliği sırasında yaptığı bir basın toplantısı ile yeni nesil teknolojilerini ve geliştirdiği inovasyonları tanıttı. Oldukça ilginç ürünler var…

Yerli markalara her zaman destek olmaya çalışıyoruz ve bu noktada Vestel IFA2019 etkinliğinde neler paylaştı bunları da siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak istiyoruz. Vestel yeni nesil koku hapseden fırını ve özellikle buzdolabı içinde 360 derece dönen inovatif ürünleri ile karşımıza çıktı. Biz en çok Cromo OLED TV serisini merak ettik. Peki Vestel bize neler tanıttı?

Kokuyu Hapseden Fırın AquaFilter

Tüketicilerin yemek yaparken en rahatsız olduğu konularından biri de evin yemek kokmasıdır. Bu iç görüden yola çıkarak geliştirilen Aquafilter teknolojisine sahip Vestel ankastre fırınlar koku giderici karbon ve su filtresi ile pişen yemeklerin kokusunu hapsediyor. Bu özellik sayesinde balık gibi yoğun koku veren yiyecekler evde gönül rahatlığıyla pişirilebiliyor.

Alkali Su Pınarı

Son yıllarda bireylerin sağlıklı yaşam eğilimleri doğrultusunda geliştirilen ve buzdolabına entegre edilen alkali su pınarı sayesinde suyun PH değeri yükseltilerek kullanıcı isteğine bağlı farklı yoğunluklarda bazik su elde edilebilir. Hidrojen zengini alkali suyun, kalp hastalıklarına, sindirim problemlerine, Alzheimer, obezite, astım gibi önemli hastalıkların önlemesinde ve tedavisinde faydası bulunuyor.

360 derece dönebilen buzdolabı rafı “Turning Shelf”

Vestel’in kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için buzdolaplarına eklediği 360 derece dönebilen raflar sayesinde hem arkadaki ürüne ulaşmak hem de raflardan maksimum yararlanmak mümkün.

Kurutma makinelerinde koku kapsülleri

Vestel çamaşır kurutma çözümlerinde yeni bir adım attı. Vestel kurutma makinelerine koku kapsülü bölmesi entegre edildi. Pearl (inci) kokusu teknolojisi, kullanıcılara favori kokusunu sunarak, taze, yumuşak ve uzun süre mis kokulu giysiler sunar.

Cromo OLED TV

Dünya çapında prestijli tasarım ödülleri kazanmış Vestel’in yeni Cromo OLED TV’leri, bütüncül tasarımı sayesinde TV ve standını tek bir ünitede bir araya getiriyor. Bu yenilikçi yaklaşımla Vestel Cromo OLED TV, kullanıcılar için sadece elektronik bir eşya değil, aynı zamanda modern, minimal ve şık bir mobilya.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.