Akıllı Telefon Ağustos 26, 2019 17:00

İşte geride bıraktığımız haftanın en popüler akıllı telefonları

İşte geride bıraktığımız haftanın en popüler akıllı telefonları

Geride bıraktığımız haftanın en popüler akıllı telefonları sıralamasına göz attığımızda listeye bir kez daha Samsung Galaxy A serisinin damga vurduğunu görüyoruz. Henüz tanıtılan Galaxy A50s haftanın en popüler telefonu olmayı başarırken, ikinci sırada ise Galaxy A50 modelini görüyoruz. İki telefon arasındaki en bariz farkın Galaxy A50s’teki 48 megapiksel ana kamera olduğunu söyleyebiliriz.

Sıralamanın geneline baktığımızda kullanıcıların amiral gemi telefonlardan ziyade tercihlerini fiyat / performans modellerden yana kullandıklarını görüyoruz. Öyle ki tanıtımına birkaç gün kalan Redmi Note 8 bile şimdiden en fazla aranan telefonlardan biri konumunda. 29 Ağustos tarihinde tanıtılacak telefonun bir de Pro versiyonu olacak.

Haftanın en popüler telefonları sıralamasında uzun süredir Galaxy A serisi telefonları görüyoruz

Haftanın en popüler telefonları sıralamasında uzun süredir Galaxy A serisi telefonları görüyoruz

Geçtiğimiz gün tanıtılan ve dört arka kameralı en ucuz telefonlardan biri olan Realme 5 Pro da bu hafta listeye yeni girenlerden. İlk 10 içerisinde üst segment seviyesinde sadece Galaxy Note 10 Plus’ı görüyoruz. Ülkemize kısa süre önce giriş yapan Xiaomi Mi A3 de şu sıralar kullanıcılar arasında epey popüler. Son iki sıraya baktığımızda ise Samsung’un uygun fiyatlı Galaxy A20 ve Galaxy A30 modellerini görüyoruz.

Haftanın en popüler akıllı telefonları

  1. Samsung Galaxy A50s
  2. Samsung Galaxy A50
  3. Realme 5 Pro
  4. Samsung Galaxy Note 10 Plus
  5. Redmi Note 7
  6. Samsung Galaxy A70
  7. Xiaomi Mi A3
  8. Xiaomi Redmi 8
  9. Samsung Galaxy A20
  10. Samsung Galaxy A30

Haftanın en popüler telefonları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Listede olması gereken ya da olmasını düşündüğünüz bir model var mı? Alt bölüme yorum bırakmayı unutmayın.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.