Ana sayfa » Akıllı Telefon » OPPO Reno A görüntüsü ve özellikleriyle birlikte karşınızda!

OPPO Reno A görüntüsü ve özellikleriyle birlikte karşınızda!

OPPO Reno A görüntüsü ve özellikleriyle birlikte karşınızda!

Takvimler 28 Ağustos’u gösterdiğinde OPPO, Hindistan’da gerçekleştireceği etkinlikte ikinci nesil Reno telefonların duyurusunu gerçekleştirecek. Son gelişmeler etkinlikte OPPO Reno A modelinin de tanıtılacağını gösteriyor.

Şu ana kadarki gelişmeler OPPO’nun etkinlik kapsamında Reno 2, Reno 2Z, Reno 2F ve Reno 20x zoom modellerini duyuracağı yönündeydi. Görünüşe bakılırsa Reno A ile seriye yeni bir model de dahil edilecek.

OPPO Reno A başlıca özellikleri

Reno A modelinde 6.5 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüklü AMOLED ekran bulunuyor. Reno Z’de olduğu gibi su damlası şeklinde çentikle gelen telefona Snapdragon 710 işlemcisinin güç vereceği gelen bilgiler arasında.

6GB RAM, 64 / 128GB bellek seçeneklerine sahip olan telefonun içerisinde 3.600 mAh büyüklüğünde bir pil yer alacak. Reno A’nın arka tarafında yan yana sıralanmış iki kamera göze çarpıyor. Bu kameralar f / 1.8 diyafram açıklığına sahip 16 megapiksel ana sensör ve 2 megapiksel derinlik sensörü şeklide. Telefonun ön tarafında ise özçekimler için 25 megapiksellik bir kamera bulunuyor.

158.4 × 75.4 × 7.8mm ebatlarında ve 169 gram ağırlığında olan Reno A’nın arka tarafında parmak izi tarayıcısı yer almıyor. Bu gelişme sensörün ekran altına yerleştirildiği anlamına geliyor.

OPPO, sadece beş gün sonra yeni Reno serisi telefonları karşımıza çıkaracak. Telefonların başlıca özellikleri ve fiyatlarının yanında hangilerinin Türkiye’de satılacağını da merak etmiyor değiliz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.