Ana sayfa » Mobil » Apple Watch 5 ilk defa görüntülendi! Değişen tek şey…

Apple Watch 5 ilk defa görüntülendi! Değişen tek şey…

Apple Watch 5 ilk defa görüntülendi! Değişen tek şey…

Yeni nesil iPhone 11 ailesi ile birlikte tanıtılması beklenen Apple Watch 5 bugün ilk defa kanlı canlı karşımıza çıktı. Peki değişen neler var?

Apple 20 Eylül tarihinde yeni nesil iPhone 11 ya da iPhone XI serisi akıllı telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Samsung Galaxy Note 10 sonrasında yeni nesil iPhone 11 ailesi oldukça merak ediliyor. Yeni nesil iPhone’lar bize ne sunacak bunu bilemiyoruz ama yeni nesil Apple Watch 5 bugün resmen kanlı canlı görüntülendi. Oldukça önemli bir detay da karşımıza çıktı. Dilerseniz öncelikle görseli paylaşalım ve üzerinde konuşalım.

Avrasya Ekonomi Komisyonu bu hafta, watchOS 6 işletim sistemini onayladı ve bu onay sırasında yeni nesil Apple Watch‘ların model numaraları da ortaya çıktı. A2156, A2157, A2092 ve A2093 model numaraları ile bizleri şaşırtan Apple‘ın bu yıl 2 adet değil tam 4 adet farklı Appe Watch tanıtması bekleniyor. 2 Farklı büyüklük ve 2 farklı çalışma şekli ile karşımıza çıkacak ürünlerin Wi-Fi ve GSM Operatörü destekli modellerine sahip olacağız.

Görselde de ortaya çıktığı gibi yeni nesil Apple Watch Series 5 Fransa’nın Orange GSM Operatörü ile çalışıyor. Bu çok önemli bir detay zira bu modeller bu yıl ülkemiz pazarında da satılabilir. Elektronik sim kart kullanan yeni nesil Apple Watch serisini heyecanla bekliyoruz…

Bakalım yeni nesil akıllı saatlerin fiyatları nasıl olacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.