19 Ocak 2020 Pazar
Ana sayfa » Mobil » Meizu Başkan Yardımcısı verdi mehteri! İşte Meizu 16s Pro
Meizu Başkan Yardımcısı verdi mehteri! İşte Meizu 16s Pro

Meizu Başkan Yardımcısı verdi mehteri! İşte Meizu 16s Pro

Bir süredir haberlerini yaptığımız ve Antutu test sonucu ile ortalığı yıkan Meizu 16s Pro bugün Meizu Başkan Yardımcısı tarafından resmen sızdırıldı…

Daha düne kadar hakkında “battı, kapanıyor, dükkanları sattı, telefon üretemeyecek” denen Meizu daha da güçlenerek yola devam ediyor. Meizu Türkiye CEO‘su Murat SUNGUR ile yaptığımız görüşme sonrasında Türkiye’de daha fazla yatırım yapacaklarını anladığımız Çinli üreticinin yeni telefonu Meizu 16s Pro ile ilgili Antutu testinden sonra bugün de ilk görsel sızdırıldı. Bu görsel Meizu Başkan Yardımcısı tarafından resmi olarak sızdırılan ilk görsel oldu. Bu işi sağda solda sızdırmacılara yapacaklarına kendilerinin yapmasının da daha doğru olduğunu düşünüyoruz. İşte sızdırılan görsel.

Meizu 16s Pro nasıl olacak?

Görsele ilk baktığınızda telefonun diğer Meizu 16 serilerinden pekte farkı olmadığını düşünebilirsiniz ama bu noktada yeni telefon 120Hz tarama hızına destek verecek Bu da zaten yeni nesil amiral gemisinin rakiplerine göre en büyük farklı oluyor. Bu arada yenilenmiş bir parmak izi okuma sensörü ve daha da inceltilmiş çerçeveler ile birlikte yine yuvarlaklaştırılmış bir tasarım ile karşılaşıyoruz.

28 Ağustos günü tanıtılacak olan 16s Pro Snapdragon 855+ yonga seti ile gelecek. 128GB Hafıza ve 6GB RAM (daha yüksek RAM ve Hafıza seçenekleri de olabilir) ile görüntülenen telefonun 5G desteğine sahip bir modeli de olur mu? Hem fiyatları hem de bu sorunun cevabını yakında göreceğiz.