Mobil Ağustos 15, 2019 19:30

Casper VIA F3 kamerası ile reklam çekimi yaptık! Beğendiniz mi?

Casper VIA F3 kamerası ile reklam çekimi yaptık! Beğendiniz mi?

Bozcaada ATAOL Çiftliği için çektiğimiz reklam filmini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Belki inanmayacaksınız ama çekimleri Casper VIA F3 kamera ile yaptık.

Casper VIA F3 yerli markalar arasında üç kameralı ilk telefon olma özelliği taşıyor. Kamera yeteneklerini oldukça beğendiğimiz F3‘ün kamera özelliklerini net bir şekilde gösterecek bir video çektik. Bozcaada Ataol Beach Otel‘de gerçekleştirdiğimiz bu çekimi mekanın sahibi Metin Ataol ağabeyimiz de bizim gibi oldukça beğendi. Sanki profesyonel kamera ile çekilmiş gibi bir izlenim bırakan bu reklam çekimini siz değerli izleyicilerimiz ile paylaşmak istedik. Casper VIA F3 kamera performansını nasıl bulacaksınız merak ediyoruz.

Bu tarz videolar sanırız ki telefonların teknik detaylarını aktarmak için en iyi yollardan birisi. Kağıt üzerinde bir telefonun kamera özelliklerini söylemek yerine bu tarz videolar sizlerin bir ürünü alırken ne alacağınızı da en iyi gösteren detaylardan birisi diye düşünüyoruz.

Videoya geçmeden önce dilerseniz telefonun kamerasına ait teknik özellikleri kısaca hatırlayalım.

  • Arkada 12 megapiksel f/2,0 diyafram değerinde ana, f/2,2 diyafram değerinde 13 megapiksel 120 derecelik geniş açı ikinci ve f/2,4 diyafram değerinde 2 megapiksel bokeh kamerası
  • Önde f/2,0 diyafram değerinde 8 megapiksel selfie / özçekim kamera

Videoyu izledikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz. Bu tarz videolar yapalım mı? Kamera tarafında bizden bekledikleriniz nedir? Haber altındaki alanda yorumlarınızı lütfen bizlerle paylaşın.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.