Ana sayfa » Mobil » LG G8 beğenmediniz mi? LG G8X verelim abime

LG G8 beğenmediniz mi? LG G8X verelim abime

LG G8 beğenmediniz mi? LG G8X verelim abime

IFA2019 yaklaşıyor ve LG bu fuarda V50 ile birlikte LG G8X ile de karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Peki yeni telefon bize ne sunacak

Güney Koreli LG son dönemde ne yaptıysa mobil pazarda başarılı olamadı. Bunun sebeplerini ve  sonuçlarını sonraya bırakalım ama LG’nin bir akıl değişimine ihtiyacı olduğu ortadaki en büyük gerçeklerde birisi. LG Çinli üreticilerin ne yaptığını çok iyi anlamalı, özellikle OPPO ve Xiaomi‘nin Şubat ayında tanıtılan Snapdragon 855 destekli LG G8‘den sonra LG IFA2019 etkinliği kapsamında yeni bir amiral gemisi telefon daha tanıtmaya hazırlanıyor. LG G8X adındaki yeni telefon bize ne sunacak şimdilik kesin bir bilgi bulunmuyor ama ortaya çıkan render videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Ortaya çıkan görsel ve bilgilere baktığımızda LG’nin ön tarafta çift kameradan tek kameraya geçiş yaptığını görüyoruz. Bu da gördüğünüz üzere daha küçük bir çentik anlamına geliyor. Yani LG de Infinty-U çentik olayına girmiş bulunuyor.

Arkada ise üçlü kameradan ikili kameraya geçildiğini görüyoruz. Bu da açıkçası bu telefonun LG G8’in altında bir telefon olacağını bizlere gösteriyor. Birçok kişi “X” harfini görünce daha üst segment bir telefon bekleyebilirdi ama gördüğümüz kadarıyla LG daha lite bir LG G8 ile karşımıza çıkacak!

Peki LG başarılı olabilir mi? Bunun da takdirini ve yorumunu siz değerli takipçilerimize bırakıyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.