Mobil Ağustos 12, 2019 9:00

Şaka maka sonunda iPhone 11 Pro gerçek oluyor!

Bir süredir haberlerini yaptığımız iPhone 11 Pro ile ilgili bugün çok net bilgiler ortaya çıktı. Apple yeni nesil iPhone 11 ailesi ile bize ne sunacak?
Şaka maka sonunda iPhone 11 Pro gerçek oluyor!

Apple‘ın bilgisayar ve tabletlerinde kullandığı “Pro” ibaresinin iPhone’lara geleceği ile ilgili birçok haber yaptık ve bugün yeni sızan bilgilere göre bu haberler sanırız gerçek olacak gibi görünüyor Apple, geçtiğimiz çeyrek itibariyle OPPO tarafından da geçildi ve dünyanın en büyük dördüncü üreticisi konumuna geriledi. Peki Apple bu gidişattı nasıl değiştirecek? Apple yeni nesil iPhone‘ları 20 Eylül tarihinde tanıtacak ve bu lansman sırasında anladığımız kadarıyla iPhone 11 Pro da ortaya çıkacak!

Yeni nesil iPhone Pro bize ne sunacak?

Öncelikle isminde de anlaşılacağı üzere yeni iPhone, en üst segment donanıma sahip olacak ve bununla birlikte de Apple Pen desteği ile birlikte gelecek. Apple Pen desteği ile birlikte özel de bir yazılıma sahip olacak yeni nesil iPhone Pro‘nun fiyatı ile de “özel” olacağını tahmin ediyoruz.

iPhone 11 serisi bize ne sunacak bilemiyoruz ama fiyat tarafında Amerika ve Avrupa pazarında bir değişiklik olmasa da ya da çok küçük bir fark olsa da ülkemiz pazarında en üst segment iPhone 11’in 20 bin TL sınırını zorlayacağınız düşünüyoruz.

Peki siz yeni iPhone’lar ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Fiyat aralığı ne olacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.