Ana sayfa » Akıllı Telefon » Meizu 16S Pro kavisli ekranıyla çok güzel görünüyor

Meizu 16S Pro kavisli ekranıyla çok güzel görünüyor

Meizu 16S Pro kavisli ekranıyla çok güzel görünüyor

Son zamanlarda, M973Q ve M928Q model numaralarını taşıyan iki Meizu akıllı telefon, Çin’de radyo sertifikalandırma sürecinden geçti. Daha sonra, M973Q model numarasına sahip Meizu akıllı telefonunun, Meizu 16s Pro olacağı iddia edildi. Şimdi amiral gemi telefon hakkında daha fazla bilgiye sahibiz.

Sızan iki görüntü 16S Pro’nun tasarım ve özelliklerini büyük ölçüde ortaya çıkarmış durumda. En büyük değişim ekran tarafında yaşanacak. Sızdırılan görseller 16s Pro’nun 120Hz kavisli AMOLED ekrana sahip olacağını gösteriyor. Bu gelişmeler 16s Pro’nun piyasadaki en iyi ekranlardan birini taşıyacağı anlamına geliyor.

Telefonun arka tarafına baktığımızda sol üst köşede alt alt dizili üç kamera ve LED flaş halkası göze çarpıyor. Parmak izi tarayıcısının ekrana gömülü olacağı telefonun tanıtım tarihi henüz açıklanmadı, fakat kilit ekrandaki bilgi 23 Ağustos’u işaret ediyor.

Beklendiği gibi Snapdragon 855 Plus işlemcisinden gücünü alacak telefonda ekran boyutu henüz belli değil, ancak incelenen çerçeveler ve kavisle birlikte 6.7 inç seviyesine çıkacağı gelen bilgiler arasında.

Meizu 16S Pro başlıca özellikleri

  • 6.5 ya da 6.7 inç büyüklüğünde Full HD + AMOLED ekran, 120Hz kavisli yapı
  • 2.96GHz’de çalışan sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 855+ yonga seti
  • 8GB / 12GB RAM, 256GB UFS 3.0 bellek seçenekleri
  • Ekrana gömülü ultrasonik parmak izi tarayıcısı
  • Meizu Pay, Android 9 Pie tabanlı Flyme OS 8 ve Super mTouch
  • 24W hızlı şarj, 18W “mCharge Kablosuz” hızlı şarj (pil kapasitesi henüz belli değil)
  • Siyah, beyaz mavi renk seçenekleri
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.