Akıllı Telefon Temmuz 31, 2019 14:00

Pocophone F2 sızdırıldı! İşte dengeleri değiştirecek telefon

Pocophone F2 sızdırıldı! İşte dengeleri değiştirecek telefon

Yaklaşık bir yıl önce tanıtılan Pocophone F1 mobil dünyasında büyük bir etki yarattı. Amiral gemi akıllı telefonlarda fiyat seviyesini bir anda 300 $’a kadar indiren telefonun şimdi devam modeli geliyor. Pocophone F2 için hazır mısınız?

Pocophone F2 cephesinden ilk görüntü geldi

Daha geçtiğimiz güne kadar Pocophone markasının rafa kaldırılacağı, hatta operasyonlarına devam edecek olsa bile Poco F2’nin ufukta görünmediği bilgisi geldi. Fakat sızıntılar bunun tersini söylüyor. Poco F2 modeline ait olduğu iddia edilen bir görüntü internete sızdırıldı.

Görüntü, telefonun su damlası şeklinde çentikle geleceğini gösteriyor. Xiaomi Mi 9’dan aşina olduğumuz bu formda, çentik dışında ekran çerçevelerinin bir hayli ince tutulduğunu görüyoruz. Görünüm hakkında genel bir değerlendirme yaptığımızda Poco F2’nin bugünün şartlarında standart bir tasarıma sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Poco F2’nin donanım seviyesinde neler sunacağı henüz bilinmiyor. Ancak telefon Snapdragon 855 Plus işlemcisinden güç alacaktır. 8GB RAM, 128GB depolama, ekrandan parmak izi okuma ve üçlü arka kameranın da artık Xiaomi adına bu seviyede standart haline geldiğini söyleyebiliriz. Poco F2’nin odak noktası kuşkusuz taşıyacağı fiyat etiketi olacaktır. Standart modelde fiyatın 340 $ seviyesinde tutulacağını düşünüyoruz.

Telefon hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Xiaomi’nin ürün grubunda K20 Pro ve Mi 9 gibi modeller varken sizce Poco F2 ihtiyaç duyulan bir telefon mu? Alt bölüme yorum bırakmayı unutmayın.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.