Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 23, 2019 17:30

Sadettin Teksoy Stranger Things AVM’sine gitti! Süper yaaa

Sadettin Teksoy Stranger Things AVM’sine gitti! Süper yaaa

Ve Sadettin Teksoy Stranger Things AVM’si Starcourt gitti. Netflix Türkiye’nin hazırladığı bu videoyu mutlaka izlemelisiniz…

Netflix Türkiye pazarına oldukça iyi bir giriş yaptı ve kim ne derse desin insanların televizyon izleme alışkanlığında büyük bir değişim ortaya koydu. Bu aslına bakarsanız her gece Survivor izleyen, gündüz de Survivor Panorama programını izleyenler için bir değişim değil. Televizyonda değişim görmek isteyen birçok kişi için Netflix büyük bir alternatif haline geldi. Ülkemizde BluTV gibi girişimler Netflix‘i takip ederken Netflix Türkiye pazarına kendi yapımımız olan daha fazla içerik için düğmeye bastı.

Sadece bir bölümüne dayanabildiğimiz Hakan Muhafız da bunlardan birisi. Umarız Netflix bizim vurdulu kırdılı Vampir benzeri filmler yerine duygusal diziler tarafında başarılı olduğumuzu anlayabilir. Netflix‘in en önemli dizilerinden birisi haline gelen Stranger Things ise üçüncü sezon finali ile ağzımızı yüreğimize getirdi ve dördüncü sezon için önemli bir noktada bizleri bıraktı. Türkiye’nin en önemli araştırmacı gazetecilerinden birisi olan Sadettin Teksoy Stranger Things AVM’sine giderek Starcourt bizler için gezdi.

Bu tabii ki işin latifesi ve Netflix Türkiye ülkemiz için oldukça güzel ve eğlenceli bir Sadettin Teksoy videosu ile karşımıza çıkmış. Dizi içinden replikler ve detayların da olduğu bu eğlenceli videoyu sizler ile paylaşmak istedik. Özellikle Teksoy‘un elinde oralet ile Rus General ile konuşması bizi ciddi anlamda eğlendirdi.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.