Ana sayfa » Akıllı Telefon » Vivo Nex 2: Geleceğin telefonu işte böyle görünecek

Vivo Nex 2: Geleceğin telefonu işte böyle görünecek

Vivo Nex 2: Geleceğin telefonu işte böyle görünecek

Çok yakında ülkemizde operasyonlara başlayacak Vivo’nun Nex serisi sahip oldukları tasarım ve yenilikçi gelişmelerle ilklerin telefonları oldular. Gözler şimdi Vivo Nex 2 modelinde.  Birinci nesil Vivo Nex akıllı telefonda açılır kamera, ikinci nesil Vivo Nex Dual isimli telefonda ise çift ekrana yer vererek sınırları zorlayan Vivo’nun Nex 2’de neler sunacağı şimdiden merak konusu.  Güvenilir bir kaynak Nex 2’nin ikinci nesil tam ekran standardının ilk temsilcilerinden biri olacağını belirtiyor.

Vivo Nex 2 karşınızda!

Mobil dünyasını yakından takip ediyorsanız Ice Universe adlı Twitter hesabının aktardığı bilgilerde ne kadar güvenilir bir kaynak olduğunu biliyorsunuzdur. Popüler hesaptan bu defa Vivo’nun Nex 2 modeli hakkında önemli bilgiler aktarıldı.

Vivo Nex 2

Vivo Nex 2

Kaynağa göre Vivo, bu yılın ikinci yarısında mobil dünyasında devrim gerçekleştirecek üç şirketten biri olacak. Görünüşe bakılırsa devrimin ateşini Nex 2 yakacak.

Yayınlanan görüntüde alt ve üst çerçeveleri bir hayli ince tutulmuş ve kavisli ekrana sahip bir telefon görüyoruz. Muhtemelen Vivo Nex2’ye baktığımızı söyleyebiliriz. Ekran / kasa seviyesi neredeyse %100’e yaklaşan telefonda ön kamera ekran altına gizlenecek. Ön kameranın yanı sıra ekran altına yerleştirilecek bir diğer donanım parmak izi tarayıcısı olacak .

Nex 2’nin arkadan nasıl görüneceği şu an için bir sır, ancak aynı kaynağın yakında telefona ilişkin daha fazla bilgi vereceğini düşünüyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.