28 Ocak 2020 Salı
Ana sayfa » Mobil » Nubia Z20 ile çekilen örnek görsellere “yuhhh” diyeceksiniz! Biz dedik
Nubia Z20 ile çekilen örnek görsellere “yuhhh” diyeceksiniz! Biz dedik

Nubia Z20 ile çekilen örnek görsellere “yuhhh” diyeceksiniz! Biz dedik

Nubia Türkiye pazarında doğru düzgün temsil edilemeyen bir üretici. Umarız ZTE bu konuda bir girişim yapar ve Nubia markasını daha doğru düzgün bir şekilde ülkemiz pazarına sokar. Çinli üreticiler kendileri yapılanıp, kendi ekipleri ile Avrupa’nın en büyük pazarı Türkiye’ye giriş yaparken Nubia‘nın bu umarsızlığını anlamak oldukça güç. Amerika ile yaşadıklarından sonra büyük güç kaybeden ZTE‘nin alt markası Nubia, Z19 rakamını atlayarak Nubia Z20 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Telefonun ne zaman tanıtılacağını henüz net bir şekilde bilemiyoruz ama telefonun kısa süre içinde satışa sunulacağını belirtelim.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan güneş tutulmasını Nubia CEO’su Z20 ile çekmiş ve “bu telefon krallara layık” açıklamasında bulunmuştu. Bugün herkes gözünü Galaxy Note 10 kamera performansına çevirmiş olabilir ama Z20 ile çekildiği iddia edilen aşağıdaki görselleri yüksek çözünürlük ile paylaşacağız. Fotoğrafları yeni sekmede açarak detaylarını ve renklerin muhteşemliğini kendiniz de fark edebilirsiniz.

Nubia Z20 ile çekilen bu görsellerde bir photoshop var mı yok mu bilemiyoruz ama sabah erken saatlerde çekilen dağ manzarası ile araba içinden çekilen at fotoğrafı bizi bizden aldı. Nubia her zaman fotoğraf tarafında iddialı bir marka oldu ama bu sefer işi ciddi anlamda abartmış gibi görünüyor. Çinli markalar telefonlarda son dönemde DSLR deneyimi yaşatan performanslar ortaya koyuyor. Peki siz bu fotoğraflar ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Lütfen haberin altındaki kısma yorumlarınızı bırakın…

Samsung Galaxy Note 10 kamera özellikleri Galaxy S7 gibi olacak!