Akıllı Telefon Temmuz 14, 2019 11:00

HTC Wildfire E çok ucuz bir telefon olacak

HTC Wildfire E çok ucuz bir telefon olacak

HTC’nin haziran ayında gerçekleştirdiği bir başvuruda Wildfire serisi yeni telefonların geleceğini öğrendik. Görünüşe bakılırsa bu telefonların ilki HTC Wildfire E modeli olacak.

2019 yılında henüz bir elin parmaklarını geçemeyecek kadar telefon duyursuu gerçekleştiren HTC, amiral gemi bir telefon için de hayranlarını bekletmeyi sürdürüyor. Son gelişmeler HTC’nin uygun fiyatlı giriş seviyesine odaklanacağını gösteriyor. Wildfire serisi küllerinden doğuyor ve bu stratejinin doğru olup olmadığını telefon serisi satışa sunulduktan sonra göreceğiz.

HTC Wildfire E güncel bir tasarıma sahip olacak

HTC Wildfire E güncel bir tasarıma sahip olacak

HTC Wildfire E özellikleri

Yenilenecek serisinin ilk telefonu Wildfire E olacak. 5.45 inç büyüklüğünde HD + çözünürlüklü 19:9 ekrana sahip olacak telefona Unisoc (eski adıyla Spreadtrum) SC9863 işlemcisi güç verecek.  İşlemci 4×1.6GHz + 4×1.2GHz şeklinde kümeleniyor ve sekiz adet Cortex-A55 çekirdekten oluşuyor.

Yazılım biriminde Android 9 Pie yazacak olan telefonda ek olarak 2GB RAM, 32GB depolama, 13 megapiksel + 2 megapkisel arka kamera, 5 megapikel ön kamera ve microUSB üzerinden şarj olan 3.000 mAh büyüklüğünde pil telefondaki diğer başlıca özellikler olacak.

Wildfire E’nin ayrıca mavi renk seçeneği onaylanmış durumda. Teknik özellikleri göz önüne alındığında telefonun giriş seviyesi ucuz bir telefon olacağını söyleyebiliriz. Son olarak HTC’nin yıllar önce son bulan seriyi günümüze nasıl uyarlayacağını merak ediyor. Giriş seviyesi olsa bile güzel görünen bir telefon pek çok kişinin ilgini çekecektir.

HTC Wildfire serisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? HTC için bir çözüm yolu olabilir mi? Alt bölüme yorum bırakmayı unutmayın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.