Ana sayfa » Akıllı Telefon » Oppo Reno kamera inceleme! 48 megapiksel var; 48 megapikselcik var

Oppo Reno kamera inceleme! 48 megapiksel var; 48 megapikselcik var

Oppo Reno kamera inceleme! 48 megapiksel var; 48 megapikselcik var

Oppo Reno incelemesinde eksik kalan Oppo Reno kamera incelemesi ile karşınızdayız. Oppo CEO’su bile bu kadar detaylı bir kamera incelemesi yapmadı…

Akıllı telefon pazarında son dönemde megapiksel savaşları yeniden başlamış gibi görünüyor. 2014 Yılının cephesi olan megapiksel savaşları Sony ve Samsung’un 48 megapiksel kamera sensörlerini tanıtması ile farklı bir noktaya geldi. Peki tek kriter megapiksel değeri mi? Sizler için hazırladığımız Oppo Reno kamera inceleme testinde de tam olarak  buna değiniyoruz. Yaptığımız incelemede hem video hem de fotoğraf karşılaştırmalarında bu farkı göreceksiniz diye düşünüyoruz.

Oppo Reno pembe

Oppo Reno arkada f/1,7 diyafram değerine sahip 48 megapiksel bir kamer sensörüne sahip, Bununla birlikte arkada 5 megapiksel ikinci kameranın diyafram değeri f/2,4 ve bu da oldukça önemli bir detay. Ön tarafta ise 16 megapiksel f/2,0 değerinde köpek balığı yüzgeci şeklinde hareketli bir selfie kamerası bulunuyor.

Kamera tarafında kendi segmentinin en iddialı telefonlarından birisi olan Oppo Reno‘yu tüm yönleri ile test ettik. Uzun süredir telefonu birinci telefonumuz olarak kullanıyoruz ve Reno böyle bir performans ortaya koyuyorsa; Oppo Reno 10X Zoom acaba nasıl bir performans ortaya koyacak onu merak ediyoruz. Önümüzdeki hafta Oppo Reno Z ve Oppo Reno 10X Zoom incelemelerine başlayacağız bunu da müjdeleyelim.

Şimdi lafı daha fazla uzatmayalım ve sizler için hazırladığımız kamera incelemesine geçiş yapalım. Yorumlarınızı bekliyoruz…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.