19 Ocak 2020 Pazar
Ana sayfa » Akıllı Telefon » Galaxy A9 2018 ve Galaxy J7 Pro güncelleme aldı!
Galaxy A9 2018 ve Galaxy J7 Pro güncelleme aldı!

Galaxy A9 2018 ve Galaxy J7 Pro güncelleme aldı!

Samsung temmuz ayı güvenlik güncellemesini yeni modeller buluşturmayı sürdürüyor. Bu defa Galaxy A9 2018 ve Galaxy J7 Pro güncelleme aldı.

Temmuz ayı güvenlik güncellemesi, Android işletim sisteminin yanı sıra Samsung’un kendi yazılımında bulunan bir düzineden fazla güvenlik açığı için düzeltmeler içeriyor.

Samsung, Polonya, İtalya ve diğer bazı pazarlarda Galaxy A9 (2018) için yeni bir güncelleme dağıtmaya başladı. A920FXXU2BSFB yapı numarasını taşıyan güncelleme en yeni güvenlik düzeltmelerine ek olarak kamera dengesini artırıyor ve Dijital Refah özelliğini telefona getiriyor.

Galaxy J7 Pro güncelleme

Galaxy J7 Pro güncelleme

GalaxyJ7 Pro için de güncelleme bazı ülkelerde başlamış durumda. J730GDXU6CSF5 yapı numarasını taşıyan güncelleme güvenlik düzeltmelerinin yanında sistem kararlılığı getiriyor.

Henüz başlayan güncellemenin kademeli olarak yaygınlaştığını hatırlatalım. Galaxy A9 2018 ya da Galaxy J7 Pro telefonlardan birini kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncellemeyi sorgulatabilirsiniz.

Galaxy J7 Pro güncelleme almaya devam edecek

Galaxy J7 Pro cephesinden merak edilen bir konuyu da aktaralım. Pek çok kullanıcı Android 9 Pie güncellemesinin ülkemizde ne zaman başlayacağı yönünde sorular yöneltiyor. Guncelmiyiz.com sitesine göre güncelleme ülkemizde 25 Temmuz tarihi itibariyle başlayacak. Söz konusu güncellemenin getireceği en önemli gelişme kuşkusuz OneUI arayüzü olacak.

Samsung, J7 Pro’ya ek olarak ağustos ayı içerisinde Galaxy Tab S3, Galaxy Tab Active 2, Galaxy J3 ve Galaxy J7 Duo için; eylül ayı geldiğinde ise Galaxy J5 Pro için Android 9 Pie güncellemesini yayınlayacak.