Ana sayfa » Mobil » Oppo 2019 yılı bitmeden hangi telefonları tanıtacak? Kopart bizi Oppo

Oppo 2019 yılı bitmeden hangi telefonları tanıtacak? Kopart bizi Oppo

Oppo 2019 yılı bitmeden hangi telefonları tanıtacak? Kopart bizi Oppo

Oppo Türkiye pazarına inanılmaz bir hızla girdi. Türk kullanıcılar da Oppo markasını hemen benimsedi. Birçok kişinin artık korkmadan Çin markalı telefonlar aldıklarını görüyoruz. Bunun en büyük sebebi ise kim ne derse desin Huawei. Çin malı algısını kıran Huawei’nin açtığı yoldan ilerleyen bir başka Çin markası Oppo 2019 yılı bitmeden hangi telefonları satışa sunacak bu konuda bazı tahminlerde bulunmak istiyoruz.

Oppo 2019 bitmeden 3 telefon tanıtabilir!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde sizlerle de paylaştığımız Oppo A5s Türkiye pazarında satışa sunulacak bir telefon olarak görülüyor. Oppo Ax7‘nin aynı tasarımında ama donanım ve fiyat olarak daha düşük olan telefonun nasıl bir orta segment performansı sunacağını oldukça merak ediyoruz. MediaTek Helio P35 yonga seti, 13 + 2 megapiksel arka, 8 megapiksel ön kameraya sahip telefonun 4230 mAh pil gücü Ax7‘den daha iyi bir performans ortaya koymasına sebep olabilir.

Bununla birlikte geçtiğimiz gün haberini yaptığımız Oppo Ax9 adı verilecek bir telefon daha pazara girecek. Bu da tahmin edeceğiniz üzere Ax7‘nin üzerinde konuşlandırılacak bir model olacak. Oppo A serisini genişletirken Reno serisi de genişlemeye devam edecek gibi görünüyor.

Oppo A9x

Oppo A9x

Henüz Reno serisinde nasıl bir yenilik yapılacak bilemiyoruz ama Çin medyasından aldığımız bilgilere göre sonbaharda yeni bir Reno serisi ile daha tanışabiliriz. Ülkemizde Reno modellerinin satışı bu telefonun da aslında ülkemiz pazarında satılıp satılmayacağının bir kararı olacak gibi görünüyor.

Oppo Türkiye ürün gamını genişletirken; yeni yeni oyuncuların sahneye çıkması bakalım üreticiyi nasıl etkileyecek?

Vivo Türkiye Genel Müdürü belli oldu! Adını dağlara yazdım müdür!

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.