Uncategorized Temmuz 11, 2019 12:00

Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 10 yan yana! Değişime bakar mısınız?

Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 10 yan yana! Değişime bakar mısınız?

Samsung 7 Ağustos tarihinde yeni nesil amiral gemisi Galaxy Note 10 tanıtımı yapmaya hazırlanıyor. Bu süreçte telefon ile ilgili birçok detayı sizlerle paylaştık ve paylaşmaya da devam edeceğiz. Güney Koreli üretici bu yıl tasarım tarafında büyük bir çıta atlayacak gibi görünüyor. Yeni görseller ve sızıntılar oldukça da sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bugün sızan görseller ile birlikte Galaxy Note 9 ve Galaxy Note 10 yan yana görüntülendi.

Tasarım tarafında Galaxy Note 9’dan Galaxy Note 10’a geçişte büyük bir değişim yaşanacak. Note 9 6,4 inç ekran ile gelmişti ve Note 10 daha fazla ekran kasa oranı sunacağı için ekranın 6,7 inç olacak. Bununla birlikte S-Pen tarafında da ucun daha inceldiğini görüyoruz.

En önemli fark ise kameranın Infınty-O olarak ekranın ortasına konuşlanması gibi görünüyor. Bakalım Samsung yeni nesil Galaxy Note 10 hangi fiyattan

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.