Akıllı Telefon Temmuz 10, 2019 17:00

Xiaomi Pocophone F2 yolda geliyor!

Xiaomi Pocophone F2 yolda geliyor!

Xiaomi Pocophone F2 eminiz ki birçok kişinin merakla beklediği telefonlardan biri. Serinin önceki modeli gibi uygun fiyatlı olacak telefona ilişkin son gelişmeleri aktarıyoruz.

Geçen yıl ağustos ayında tanıtılan Pocophone F1 amiral gemi segmentinde yeni bir dönem başlattı. Poco F1 sayesinde 300 $ seviyesinde amiral gemi telefonlar görmeye başladık. Şimdi bu özel telefonun devam modeli konuşuluyor. Poco F2’nin neler sunacağı şu an için bilinmiyor, ancak bu konuda referans alacağımız bir model yok değil.

Xiaomi Pocophone F2, Redmi K20 Pro mu olacak?

Güvenilir bir kaynağa göre Xiaomi’nin ürün hattında açılır ön kamera, kızılötesi portu ve çift hoparlöre sahip bir telefon daha yer alıyor. İsmi henüz açıklanmayan bu telefon için en güçlü ihtimal Poco F2 olacağı yönünde.

Pocophone F1 geçen yıl ağustos ayında açıklandı. Dolayısıyla devam modeli için önümüzdeki bir aylık süre var. Snapdragon 855 işlemcisinden güç alacak telefonun Redmi K20 Pro’nun özellikleri belirli noktalarda kırpılmış bir versiyonu olacağı düşünüyoruz. Poco F2’de odak nokta ise bir kez daha fiyat olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.