Ana sayfa » Mobil » Su geçiren Samsung Galaxy A2 Core su testinden geçti mi?

Su geçiren Samsung Galaxy A2 Core su testinden geçti mi?

Su geçiren Samsung Galaxy A2 Core su testinden geçti mi?

Su geçirmezlik sertifikası olmayan Galaxy A2 Core su testi ile karşınızdayız. Yapılan testte Galaxy A2 Core tam 1 dakika suyun altında kalıyor. Peki, sonra?

Akıllı telefonların su ve toz geçirmezlik sertifikaları almaları ile ilgili durum son dönemde üreticiler tarafında pekte önemsenmeyen bir konuma geldi. Hatırlarsanız Samsung Galaxy A 2017 serisi IP su ve toz geçirmezlik sertifikasına sahipken daha sonra üretilen Galaxy A serisi telefonlarda bu sertifikanın olmadığını gördük. Bugün Samsung’un en giriş seviye telefonlarından birisi olan Samsung Galaxy A2 Core su testi yayınlandı ve bizde bu testi sizlere sunmak istiyoruz.

1 dakika boyunca su altında duran A2 Core bu testten sağ salim çıkmayı başarıyor. Bu da aslında üreticilerin bu özelliği telefonlarına koyduklarını ama maliyet olmasın diye de IP sertifikası almadıkları anlamına geliyor. Biz gösterdik ama siz telefonunuzu suya yine de sokmayın. Özellikle denize telefonunuz su geçirmese bile girmeyin; bizden söylemesi…

Samsung Galaxy Tab S6 ne isterseniz sunacak! Çift kamera sadece biri

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.