Ana sayfa » Akıllı Telefon » Galaxy S9 Plus yeni bir kamera güncellemesi alıyor

Galaxy S9 Plus yeni bir kamera güncellemesi alıyor

Galaxy S9 Plus yeni bir kamera güncellemesi alıyor

Samsung aylık güncelleme dağıtımını aralıksız sürdürüyor. Temmuz ayı güncellemesi Galaxy S8 ve S8 Plus’ın ardından bu defa Galaxy S9 Plus için yayınlandı.

Galaxy S9 Plus güncelleme alıyor

Samsung aylık güncellemelerin dağıtımı noktasında en başarılı üreticilerden biri. Bugün Galaxy S7 edge için bile düzenli olarak güncelleme dağıtımı sürüyor. Samsung geçtiğimiz gün detaylandırdığı temmuz ayı güncellemesini bu defa GalaxyS9 Plus için başlattı.

SamMobile sitesinde yer alan habere güncelleme ilk etapta Brezilya’da başladı. Kısa süre içerisinde yaygın halde kullanıma sunulacak güncelleme Google ve Samsung’un işletim sistemine sahil ettiği güvenlik yamalarının yanında kamera kararlığını geliştiriyor.

Samsung hatırlayacağınız üzere S9 Plus için yayınladığı son güncellemede iki önem kamera özelliğine yer verdi. Bunlardan biri Gece çekim modu, diğer ise canlı odak modunda yeni efektler oldu.

S9 Plus için güncelleme henüz başladı, ancak dilerseniz Ayarlar menüsünden güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.