Mobil Temmuz 4, 2019 14:30

Oppo Reno 5G ile sokakta hız rekoru kırıldı!

Oppo Reno 5G ile sokakta hız rekoru kırıldı!

Ülkemiz için 5G teknolojisi çok uzakta olan bir teknoloji ve farkındaysanız Vodafone Türk Telekom ve Turkcell de bu topa henüz girmiş değil. BTK da bu konuda sessiz ve Türk kullanıcıları olarak 5G ekosistemine ne zaman ulaşacağımız bilinmez bir formülden başka bir şey değil. Oysaki İsviçre, Güney Kore, Japonya, Çin başta olmak üzere birçok ülkenin 5G yapısını kullanmaya başladıklarını görüyoruz. Amerika‘da ise Sprint ve T-Mobile ortaklığındaki yapı 5G ağlarını oluşturuyor. Avrupa’da ilk 5G açık alan denemeleri bugün Oppo Reno 5G ile yapılmaya başlandı. Bugüne kadar genellikle test ortamlarında gördüğümüz skorlara gerçek dünya testlerinin eklenmesi oldukça önemli.

İsviçre’de gerçek dünyada yapılan testlerde 1,2 Gbps hızları görmüş olduk. Bu hızlar bizim gibi 0,060 Mbps hızlarını gören masum köylüler için hayalin bile ötesinde bir performans olarak görülüyor. Bakalım bu ve buna benzer hızlara ne zaman sahip olacağız?

Oppo Realme X Örümcek Adam hayranlarını mutlu edecek

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.