Mobil Temmuz 3, 2019 16:00

OUKITEL Y4800 Xiaomi Redmi Note 7 Pro’yu ağlattı

OUKITEL Y4800 Xiaomi Redmi Note 7 Pro’yu ağlattı

Çinli markaların son dönemde Çin Hükumetinin de desteğini almasıyla büyük bir global hazırlık içinde olduğunu görüyoruz. Çinli basından öğrendiğimiz kadarıyla bu globalleşme içinde ülkemiz pazarı da bulunuyor ve yakın bir dönemde muhtemelen 2020 içinde bugün testini paylaşacağımız OUKITEL firması da ülkemiz pazarına girebilecek üreticilerden birisi. Bugün çok ilginç ve bizim yaptığımız gibi spesifik bir test ile karşınızdayız. Yayınlanan bir videoda 4.000 mAh gücüne sahip OUKITEL Y4800 Xiaomi Redmi Note 7 pil testi karşılaştırması karşımıza sunuluyor. Biz de bu testi siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak istedik. Gelin videoyu birlikte izleyelim ve sonra da değerlendirmesini yaparız.

OUKITEL Y4800 Xiaomi Redmi Note 7 Pro pil testi

Öncelikle her iki telefonun da ekranlarının boyutlarının, ekran çözünürlüklerinin ve pil güçlerinin aynı olduğunu belirtelim. Farklı olan şeyse Y4800 MediaTek Helio P70 yonga seti kullanırken Redmi Note 7 Pro ise Snapdragon 675 ile geliyor olması. Peki bu fark için siz ne diyorsunuz. Testte dikkat ettiyseniz her iki telefonun da parlaklıkları %100 yapıldı…

Redmi Note 7 pil testi – Xiaomi çok iddialı ama?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.