Ana sayfa » Mobil » Redmi Note 7 pil testi – Xiaomi çok iddialı ama?

Redmi Note 7 pil testi – Xiaomi çok iddialı ama?

Redmi Note 7 pil testi – Xiaomi çok iddialı ama?

Son dönemde bize en çok sorulan sorulardan birisi olan “Xiaomi Redmi Note 7 incelemesi ne zaman yapacaksınız?” sorusunun cevabı da bu video ile başlıyor. Evet telefonun incelemesini yapmaya başladık. Telefonu 1 haftadır kullanıyoruz ve telefonun öncelikle pil testini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Pil tarafında Redmi markası adı altındaki telefonlar her zaman iddialı olmuştur. Bizde bugün Redmi Note 7 pil testi ile sizlerin karşısına çıkmak istedik. Tabii bunun bir de sebebi var. Bu sebebi her Xiaomi incelemesinde söylüyoruz. Xiaomi telefonların ekranları parlaklık tarafında gün içi kullanımda bize optimum parlaklık yerine kabul edilebilir parlaklığı sunuyorlar. Bu da şarjın daha çok gitmesini sağlıyor.

Redmi Note 7 pil testi video inceleme!

6,3 inç 2340x1080p Full HD+ çözünürlüğe sahip IPS LCD ekrana sahip olan telefon 4.000 mAh pil gücüne sahip. Bununla birlikte Snapdragon 660 yonga setinin eşilik ettiği telefonun 5V 2A şarj desteği olduğunu da hatırlatalım. Gelin yaptığımız testi birlikte izleyelim…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.