Mobil Haziran 30, 2019 20:00

120 TL’lik Vestel Akıllı Bileklik inceleme

120 TL’lik Vestel Akıllı Bileklik inceleme

Yerli üreticilere her zaman destek olduğumuzu biliyorsunuz. Bu destek bazı yayınlar gibi eyyam seviyesinde hiçbir zaman olmadı. Yerli üreticilere destek verirken onları da bizim gibi eleştiren hiçbir yayın olmadığını üzülerek görüyoruz. Yerli üreticilerden Vestel’in akıllı bileklik yaptığını biz bilmiyorduk. Geçtiğimiz günlerde yeni ofisimiz için Vestel‘den klima bakarken mobil ürünlerin fiyatlarını incelerken Vestel Akıllı Bileklik karşımıza çıktı ve biz de bugün teknoburada.net olarak Vestel Akıllı Bileklik inceleme ile sizlerleyiz.

Vestel‘in giyilebilir ürünü tasarımsal olarak oldukça iyi bir tasarıma sahip. Uyku düzeninizin takibi ve kalp atış hızınızın ölçümü tarafında beğenimizi kazanan ürünün çıkılan kat sayısını göstermemesi ise eksiklerinden birisi. İncelemenin yapıldığı tarih itibariyle 120 TL ile 149 TL arasında değişen fiyatlara sahip akıllı bileklik 4 farklı renk ile geliyor. Siyah, kahverengi, beyaz ve kırmızı renklerine sahip silikon kayışların değişmediğini de hatırlatalım.

IPX5 su ve toz geçirmezlik sertifikasına da sahip olan bu ürünün incelemesini siz değerli okuyucularımız ile paylaşalım. Eleştirmek en kolayı ama Vestel yaptığı iş ile doğru yolda ve umarız bu yoldan vazgeçmez.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.