Haziran 28, 2019 14:00

Samsung Galaxy Note 10 çalışırken görüntülendi!

Ve beklenen oldu Samsung Galaxy Note 10 çalışırken görüntülendi. Peki yeni telefon bize ne sunuyor? Nasıl görünüyor? İşte o görsel...
Samsung Galaxy Note 10 çalışırken görüntülendi!

Samsung’un yeni nesil amiral gemisi Galaxy Note 10 Ağustos ayında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve biz de teknoburada.net olarak yeni nesil amiral gemisinin tüm detaylarını sizlere aktarıyoruz ve aktarmaya da devam edeceğiz. Bir süredir detaylarını paylaştığımız Galaxy Note 10’nun bugün çalışırken çekilen görseli sızdırıldı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Samsung Galaxy Note 10

Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 resmen karşımızda

Güney Koreli üreticinin Infinty-O tasarımını üst köşeden ortaya aldığını görüyoruz. Bu tasarım anlayışı telefonun kullanımını nasıl etkileyecek bilemiyoruz ama yan taraflarda edge ekranların devam ettiğini görüyoruz. Bununla birlikte alt taraftaki çerçevenin Galaxy Note 9’a göre çok daha ince olduğu da ortadaki detaylardan birisi. Bir başka detay ise ön kamerada yer alıyor. Sizin de dikkatinizi çekti mi bilemiyoruz ama ön kameranın etrafındaki siyah çerçevenin ciddi anlamda azaltıldığını görüyoruz. Buda tasarım tarafında ön kamera deliğinin gözü rahatsız etmemesini sağlıyor.

Nereden bakarsanız bakın; Samsung gibi bir marka Galaxy A80 gibi bir tasarım yapabiliyorsa bizce bu tasarımı amiral gemisi modellerine de taşımalı diye düşünüyoruz. Ön kameranın tam kulak kısmına konması ön kameranın kullanımdan önce mutlaka silinmesi ile ilgili bir durum oluşturabilir. Bakalım Samsung bu konunda nasıl bir çözüm bizlere sunabilecek?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.