Mobil Haziran 27, 2019 12:30

Xiaomi CC9 mavi rengi ile kanlı canlı karşımızda [Video]

Xiaomi CC9 mavi rengi ile kanlı canlı karşımızda [Video]

Herkesin merakla beklediği Xiaomi CC9 mavi rengi ile bugün videolara resmen yakalandı ve görseller de paylaşıldı. İşte video ve görseller…

Çinli üretici Xiaomi farklı ürün gruplarına fokuslanmaya devam ederken Çin’in en sık kullanılan selfie uygulaması olan Meitu ile birlikte geliştirdiği CC9 modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Telefonun bize ne sunacağını sızıntı bilgiler ve görseller ile paylaşırken az önce Xiaomi CC9 mavi rengi ile videoda resmen göründü. Biz de teknoburada.net olarak herkesten önce bu videoyu sizlerle paylaşmak istedik.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Xiaomi CC9 mavi rengi sızdı!

2 Temmuz tarihinde resmen tanıtılacak olan telefonun Beyaz, Koyu Mavi Gezegen (bu haberdeki renk) ve Gece Prensi adı verilen bir rengi bulunacak. Çinli grup TFBoys’un baş şarkıcısı olan Wang Yuan’ın elinde tuttuğu Xiaomi CC9’un basın görsellerini de sizlerle paylaşalım. Bakalım siz telefonun görseli için ne düşüneceksiniz?

Açıkçası henüz Xiaomi tarafından telefon ile ilgili net bilgiler gelmedi ama biz 2 farklı modelin kullanıcılara sunulacağını düşünüyoruz. Her model de 2 farklı hafıza ve RAM (64GB Hafıza + 4GB RAM / 128GB Hafıza + 6GB RAM) seçeneklerine sahip olacağını düşünüyoruz. Ön kamera tarafında oldukça iddialı olacak yeni nesil CC9 ailesinin ülkemiz pazarında satışının olup olmayacağı da tam bir muamma.

Oppo Reno Z Avrupa’ya geliyor! Türkiye fiyatı ne kadar olur?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.