Mobil Haziran 27, 2019 17:30

Orta segment mi amiral gemisi mi bilemediğimiz Vivo IQOO Neo geliyor!

Orta segment mi amiral gemisi mi bilemediğimiz Vivo IQOO Neo geliyor!

Bir süredir haberlerini ve bilgilerini paylaştığımız Vivo IQOO Neo bugün de pil performansı ile karşımızda. Peki pil tarafında bize ne sunulacak

Vivo kendi markasından ayırdığı ve üst segment telefonlarını üreteceği IQOO markasını Şubat ayında duyurdu ve ilk telefonunu da Mart ayında tanıttı. Mobil pazara oldukça hızlı giren Oppo‘nun üvey kardeşi Vivo‘nun alt markası IQOO orta üst segment telefonlar üreteceğini de dile getirdi. Bir süredir haberlerini yaptığımız ve ismini de RX17 Neo’dan alan Vivo IQOO Neo 2 Temmuz tarihinde tanıtılmaya hazırlanırken bugün telefonun pil performansı reklam afişinde ortaya çıktı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Vivo IQOO Neo pil performansı belli oldu

Ortaya çıkan görsele göre Vivo yeni nesil telefonu IQOO Neo‘da 4500 mAh pil kullanacak. Bu pilin nasıl bir şarj gücü ile şarj edileceği ise halen belirsizliğini koruyan detaylardan birisi. Bazı kaynaklar telefonun 22,5W desteğine bazı kaynaklar ise 44W hızlı şarj desteğine sahip olacağını öngörüyor. Biz de 44W destek ile telefonun satışa sunulacağını düşünüyoruz.

Vivo Türkiye pazarına da girmek isteyen bir üretici ve bu telefonun da tam ülkemiz için olduğunu düşünüyoruz. Zira Vivo yeni telefonunda Snapdragon 845 yona seti kullanıyor ve bunu da Meizu gibi orta segment telefon fiyatı ile satışa sunuyor. Bakalım Vivo Türkiye pazarında aradığı şeyi bulabilecek mi? Bunu da zaman gösterecek…

Özel Haber: Vivo Türkiye pazarına nihayet giriyor! As bayrakları as!!!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.