Huawei yaz hediyeleri açıklandı! Hediyeler hangi telefonları kapsıyor?
15 Ekim 2019 Salı
Huawei yaz hediyeleri açıklandı! Hediyeler hangi telefonları kapsıyor?

Huawei yaz hediyeleri açıklandı! Hediyeler hangi telefonları kapsıyor?

Huawei yaz hediyeleri belirlendi. Huawei yazın ilk ayını bitirmek üzere olduğumuz şu günlerde bazı telefonlar için promosyonlar başlattı.

Bazı Huawei akıllı telefonları kapsayan kampanyada kullanıcılar 100 € geri ödeme, Huawei Snorkeling dalış kılıfı ve Huawei mini hoparlör kazanma şansı elde ediyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

İşte Huawei yaz hediyeleri!

Yaz kampanyası 27 Haziran tarihinde başlayacak ve bazı telefonlar için 25 Ağustos tarihine kadar sürecek. Listede belirlenen telefonları satın alan kullanıcıların promosyonlara sahip olabilmeleri için Huawei’in resmi sitesine kayıt yapmaları gerekiyor.

Huawei P30 veya P30 Pro :

  • 27 Haziran – 31 Temmuz tarihleri ​​arasında iki akıllı telefondan birini Mastercard  kart ile satın alanlara 100 Euro’luk geri ödeme yapılacak.
  • Sadece P30 Pro satın alımlarında geri ödemeye ek olarak 80 € değerindeki dalış kılıfı da ücretsiz hediye edilecek.

Huawei P30 Lite, Mate 20 Lite, P Smart 2019, P Smart+ 2019, P Smart Z:

  • Söz konusu telefonlardan birini 27 Haziran – 25 Ağustos tarihleri ​​arasında satın alanlara 59.98 € değerinde Huawei mini hoparlör hediye edilecek.

Şu an İtalya’da başlatılan yaz dönemi hediyelerinin Huawei Türkiye’nin gündeminde olup olmadığını henüz bilmiyoruz. Ancak şu sıralar Amerikan hükümetinin yaptırımları nedeniyle zor bir süreçten geçen Huawei’in satışları seyrinde tutmak için benzer promosyonlara devam etmesi gerektiğini düşünüyoruz.