Mobil Haziran 27, 2019 21:00

Çinli üretici Umidigi X ile en ucuz olmak istiyor!

Çinli üretici Umidigi X ile en ucuz olmak istiyor!

Gionee‘nin iflas bayrağını çekmesinden sonra gözler diğer Çinli üreticilere çevrildi. Yaşanan bu iflas sürecinden farklı Çinli markalar etkilenir mi derken Gionee hariç tüm üreticilerin işlerini arttırarak yoluna devam ettiğini görüyoruz. Çinli üretici Umidigi yeni nesil ekran altında parmak izi olan bir telefonu bizlere tanıtmaya hazırlanıyor. Bugün görselleri de yayınlanan Umidigi X birçok kişinin tam istediği telefon olabilir.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Umut x

Umut x

Umidigi X en ucuz ekran altından parmak izi olan telefon mu olacak?

Genellikle fiyat performans ürünleri ile ortaya çıkan Umidigi firması ekran altından parmak izi okuma yapan en ucuz telefonu ortaya koyacağını duyurdu. Bu noktada bugüne kadar IPS LCD kullanan üretici ise AMOLED Ekrana geçiş yapacak gibi görünüyor. Bu da firmanın maliyetini arttıracaktır. Yani ucuz telefon yapmak için Umidigi LG, Samsung ya da BOE’nin kapısını çalmak zorunda. Bu noktada da en uygun fiyat bildiğimiz kadarıyla BOE tarafından veriliyor.

Umidigi’nin Türkiye planları konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor ama şirketin global pazara açılmak istediğini de biliyoruz. Ülkemizde bir yatırımcı bu markayı getirirse ciddi kar elde edebilir diye düşünüyoruz. Fiyat tarafında oldukça agresif olan Çinli üretici yeni telefonunu bize hangi fiyata nasıl sunacak bunu da sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Xiaomi CC9 mavi rengi ile kanlı canlı karşımızda [Video]

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.