Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 25, 2019 23:00

Netflix resim içinde resim modu özelliğini masaüstüne getiriyor!

Netflix resim içinde resim modu özelliğini masaüstüne getiriyor!

Netflix talep üzerine önemli bir özelliği daha kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Netflix resim içinde resmi modu özelliğini şimdi masaüstüne geliyor.

Haftalık abonelik, TV’ler için daha kalitesi ses akışı gibi gelişmeleri yakın zamanda duyuran Netflix şimdi de mobil platformda büyük kolaylık sağlayan resmi içinde resmi modu özelliğini masaüstü çözümlere getiriyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Netflix resim içinde resim modu özelliğini test ediyor

Şu an test edilen özellikte ekranın sağ altında yer alan simge aracılığıyla resim içinde resim moduna geçiş yapılabilecek. Pop-up oynatıcı ekran üzerinde herhangi bir noktaya kaydırılıp, boyutu ayarlanabilecek.

Henüz test aşamasında olduğu için bazı aksaklıklar göze çarpıyor. Örneğin alt yazılar henüz resim içinde resim modunda gözükmüyor. Şu an sınırlı sayıda kullanıcıda test edilen bu gelişmen çok geçmeden sorunsuz bir şekilde tüm Netflix kullanıcılarının hizmetine sunulacaktır.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.