Akıllı Telefon Haziran 25, 2019 10:00

HTC U13 sızdırıldı! HTC tasarım işini öğrenmiş görünüyor

HTC U13 sızdırıldı! HTC tasarım işini öğrenmiş görünüyor

HTC U12 Plus’ın tanıtımı üzerinden bir yıla aşkın süre geçti, ancak telefonun devam modeline ilişkin henüz bir ışık görememiştik. Ta ki bugüne kadar. HTC U13 şimdi ilk kez bir sertifika sürecinde görüntülendi.

Son yıllarda mobil dünyasındaki rekabette bir hayli geride kalan HTC gördüğümüz kadarıyla bu durumdan pek de şikayetçi görünmüyor. Hala her segmentte fiyat itibariyle rekabetçi olamayan HTC’nin tasarım ve teknik özellikler noktasında da rakiplerinden geri kaldığını söyleyebiliriz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

HTC U13 ilk kez göründü!

Bir sonraki U serisi amiral gemi telefon ile bu durum değişir mi? Fiyat yine burada belirleyici olacak, ancak U13 modelinin tasarımı itibariyle kullanıcıların beğenisini kazanacağı kesin.

Tayvan Ulusal İletişim Komisyonu (NCC) veritabanında yeni bir HTC telefona rastlandı. HTC U13 olduğu iddia edilen telefonun ön tarafı tamamen ekrandan oluşuyor. Yandan bakıldığında HTC’nin ön kamera için sürgülü bir tasarım anlayışı benimsediğini düşünüyoruz.

Arkada kaç kamera olduğu şu an için gizemini korusa da, beklentimiz kamera sensörü sayısının üç olacağı yönünde. Parmak izi tarayıcısının da ekrana gömülü olacağı iddia ediliyor. Sertifika süreci ilk kez başlayan U13 hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.