Samsung Galaxy S10 Plus Sony Xperia 1'i nakavt etti! - TeknoBurada
16 Ekim 2019 Çarsamba
Samsung Galaxy S10 Plus Sony Xperia 1’i nakavt etti!

Samsung Galaxy S10 Plus Sony Xperia 1’i nakavt etti!

Bugün SuperSaf isimli Youtube kanalı Galaxy S10 Plus Xperia 1 kamera karşılaştırma testini yayınladı ve bizde bunu sizlerle paylaşmak istedik.

Sony ülkemizde öylesine başarısız oldu ki; Avrupa’nın en büyük ülkesi olan Türkiye’den çekilmek zorunda kaldı. Böylesine potansiyeli yüksek olan bir ülkede başarısız olmak büyük bir başarı örneği olsa da Sony Türkiye’nin başındaki hanımefendi bunu başarma başarısı gösterdi. Bugün ülkemizde Sony yoksa bunun en büyük sebebi basiretsiz yöneticilerin varlığıdır. Tüm bunlara rağmen mobil pazarın kamera sensörü üreticisi konumundaki Sony yeni nesil telefonları ile yola devam ediyor. Mobil Dünya Kongresi çerçevesinde tanıtılan yeni nesil Xperia 1 ile ilgili beklentiler büyükken SuperSaf isimli kanal bugün Galaxy S10 Plus Xperia 1 kamera karşılaştırmasını yayınladı ve biz de bu videoyu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bildiğiniz üzere kendi yapmadığımız testleri yayınlamak istemiyoruz zira buna referans olamayız ama bu test gerçekten muazzam detaylar ile dolu.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Galaxy S10 Plus Xperia 1 kamera test

Dilerseniz telefonların kamera detaylarını kısaca hatırlayalım ve incelemeyi birlikte izleyelim. Böyle testlerde yorum yapmıyoruz ama test bizim olmadığı için rahatlıkla yapabiliriz diye düşünüyoruz. Samsung Galaxy S10 Plus Sony Xperia 1’in ağzına ağzına vurmuş…

Sony Xperia 1 özellikler

  • 12 megapiksel f/1,6 diyafram değerinde ana 5 yönlü OIS
  • 12 megapiksel f/2,4 diyafram değerinde telefoto lens
  • 12 megapiksel f/2,4 16mm geniş açı lens
  • Önde 8 megapiksel f/2,0 lens

Samsung Galaxy S10 Plus

  • 12 megapiksel f/1,5 – f/2,4 diyafram değerinde ana kamera
  • 12 megapiksel f/2,4 diyafram değerinde telefoto lens
  • 16 megapiksel f/2,2 diyafram değerinde 12mm geniş açı lens
  • Önde 10 megapiksel f/1,9 ve 8 megapiksel f/2,2 değerinde çift kamera