Mobil Haziran 24, 2019 19:00

Instagram Stop Motion özelliği nedir? Nasıl çalışır?

Instagram Stop Motion özelliği nedir? Nasıl çalışır?

Geçtiğimiz gün açıklanan Instagram Stop Motion özelliği ile ilgili bugün yayınlanan bir video ile bu özeliğin nasıl kullanılacağı da ortaya çıktı.

Sosyal medya denen illet her an hayatımızda ve sosyal medya uygulamaları kullanım şekillerini ve özelliklerini de kullanıcıların isteklerine ve eğilimlerine göre şekillendirerek hayatımızın daha da içine giriyor. Bugün tanıtılan Instagram Stop Motion özelliği ise yine kullanıcıların isteklerini karşılayacak yeniliklerden birisi oldu. Peki Instagram‘ın yeni kullanıma sunduğu Stop Motion nedir ve nasıl kullanılır?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Instagram Stop Motion nasıl kullanılır?

Videoda gördüğünüz üzere bu birden fazla video çekilmesi ve bunun Boomerang gibi birleştirilmesi algoritması üzerine kurulu bu mod ile çok güzel hikayeler yapılacağını düşünüyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.