Mobil Haziran 23, 2019 19:00

Şimdi de Huawei Nova 5i Pro ortaya çıktı! Patron çıldırdı!

Şimdi de Huawei Nova 5i Pro ortaya çıktı! Patron çıldırdı!

Huawei durmak bilmiyor ve Nova 5 ailesin tanıtımı sonrasında bugün de Huawei Nova 5i Pro şematik görüntüleri ortaya çıktı.

Huawei Nova serisi ülkemizde ciddi satış rakamlarına ulaşan bir seri oldu ama Huawei bu seriyi ülkemize getirmekten vazgeçti. Nova 5 ailesi dün 3 farklı ürün ile tanıtıldı. Nova 5, Nova 5i ve Nova 5 Pro modelleri ile dün resmen tanıştık ve bugün de bir anda Nova 5i Pro modeli ortaya çıktı. Bu kadar kafa karışıklığına gerek var mı bunu da bilemiyoruz ama Huawei bu aileyi “zamanı yettiğince” geliştirmek istiyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Huawei Nova 5i Pro

Huawei Nova 5i Pro

Huawei Nova 5i Pro özellikler ne olacak?

Henüz telefon ile ilgili net bir bilgi sızdırılmış değil ama Huawei‘nin yeni telefonunda ekranda kamera deliği, Arkada kare şeklinde Mate 20 ailesinde gördüğümüz dörtlü kamera dizilimine sahip olacağını ve arkada parmak izi okuma sensörü olacağını da görüyoruz. 3,5mm kulaklık girişi ve Type-C girişi de telefona eşlik edecek diğer donanımsal ve fiziksel detaylar oluyor. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz…

Huawei açıkladı: Satışlar gayet iyi, rekorlar kırıyoruz! Don’t panic

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.