Ana sayfa » Mobil » LG Türk Patent Enstitüsü’nden bakın ne patenti aldı?

LG Türk Patent Enstitüsü’nden bakın ne patenti aldı?

LG Türk Patent Enstitüsü’nden bakın ne patenti aldı?

Bugün ortaya çıkan bir haber hem güldürdü hem de düşündürdü. Bakın LG Türk Patent Enstitüsü’nden nasıl bir patent aldı? İşte detaylar…

Güney Koreli üretici LG için işler mobil tarafta bir türlü iyi gitmiyor. Buna en büyük sebep basiretsiz yöneticilerin şirketi yönetmesi olarak görüyoruz. Bunu local olarak değil global anlamda söylüyoruz. Yani lafımız meclisten dışarı. LG Global‘in başındaki yönetim kurulu doğru kararlar veremiyor ve trendleri halen yakalayamıyor. Samsung‘un geçtiğimiz yıl tanıttığı ve adına da Infinty-O dediği yeni nesil ekran içinde kamera teknolojisi birçok üretici tarafından benimsenen bir donanım oldu. Bugün ise LG Türk Patent Enstitüsü’ne bir başvuruda bulundu ve Infinty- O için bir patent aldı. Ülkemizden alınan patentin global pazarlarda satışa sunulacak yeni telefon için olduğunu belirtelim.

LG Türk Patent

LG Türk Patent

LG Türk Patent Enstitüsü’nden ne aldı?

Bir yıl önce kullanılan bir patenti LG’nin alması takdir edersiniz ki Güney Koreli üreticinin Infinty-O destekli bir telefon üzerinde çalıştığını ortaya koyuyor. İyi de Oppo ve Xiaomi ekran altında kamera sistemini tanıtmışken bu donanım biraz geç kalmadı mı sevgili LG?

Yılın bombası patladı! Oppo ekran altı ön kamera teknolojisini gösterdi

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.