Mobil Haziran 22, 2019 23:00

Huawei açıkladı: Satışlar gayet iyi, rekorlar kırıyoruz! Don’t panic

Huawei açıkladı: Satışlar gayet iyi, rekorlar kırıyoruz! Don’t panic

Bir süredir oldukça kötü gittiği söylenen Huawei satışları ile ilgili bugün resmi bir açıklama yapıldı. Peki son durum ne? İşte detaylar…

Huawei ve Amerika arasında yaşananlardan sonra Huawei ciddi bir sıkıntıya düştü ve marka telefon üretemez bir konuma getirildi. Hem Google hem de ARM Huawei‘e desteğini çekmesi ile birlikte Huawei akıllı telefonlarda Android kullanılamayacak gibi haberler yapılmaya başlandı. Dün paylaştığımız bir haberde Huawei tüm söylentilere cevap verdi ve iddiaları yalanladı. Bugün ise yeni bir açıklama ile karşınızdayız. Huawei Ürün Kıdemli Başkanı He Gang yaptığı bir açıklama ile Huawei satışları ile ilgili detaylı bilgileri “o Huawei yandaşı bu Huawei yandaşı değil” demeden basın mensupları ile paylaştı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Huawei satışları geçen yıla göre rekor artış gösterdi!

He Gang yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Huawei olarak 2015 yılında yılda 100 milyon telefon satışı hedefi koyduk ve bu hedefi Ekim ayında yakaladık. Bugün ise daha Mayıs ayında 149 günlük bir süreçte 100 milyon adetlik rakama ulaştık. Bu Huawei markasının nereden nereye geldiğinin bir göstergesidir. Biz Huawei olarak yola devam ediyor ve yeni ürünlerimizi de tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.

Huawei dün Nova 5 ailesini ve 7 nanometre üretim sürecine sahip Kirin 810 yonga setini resmen tanıttı. Bakalım Amerika ve Huawei arasındaki durum düzelecek mi?

Honor 9X çok güçlü bir işlemciyle geliyor!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.