Akıllı Telefon Haziran 21, 2019 11:00

Google temmuz ayı Android güncellemesini gelecekten gönderiyor

Google temmuz ayı Android güncellemesini gelecekten gönderiyor

Eğer bir Pixel 3a XL sahibiyseniz çok şanslısınız, zira Google temmuz ayı Android güncellemesini size gelecekten gönderiyor.

Haziran ayının ikinci yarısındayız ve birçok Android üreticisi henüz bu aya ait güvenlik yamalarını pek çok telefona ulaştırmış değil. Google cephesinde görünüşe bakılırsa durum farklı işliyor. İnternet devi Pixel 3a XL modeli için temmuz ayı güvenlik güncellemesini yayınladı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Google temmuz ayı Android güncellemesini başlattı

PQ3B.190705.003 sürüm sayısına sahip olan güncelleme 5 Temmuz tarihli ve 79.8 MB büyüklüğünde. Güncellemenin bu kadar erken yayınlanmasının bir sebebi olabilir, o da Google’ın kısa süre içerisinde yayınlayacağı bu güncellemeyi bazı kullanıcılarda önceden test etmek istemesi.

OTA güncellemesinin ayrıntılarına baktığımızda değişikliklerin güvenlik düzeltme eki ve hata düzeltmeleri olduğu görülüyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.