Ana sayfa » Mobil » General Mobile GM 9 Go inceleme! Bu paraya en iyi tercih mi?

General Mobile GM 9 Go inceleme! Bu paraya en iyi tercih mi?

General Mobile GM 9 Go inceleme! Bu paraya en iyi tercih mi?

Kutu açılışını ve pil testini paylaştığımız General Mobile GM 9 Go inceleme ile sizlerleyiz. Bu paraya en iyi tercih GM 9 Go olabilir mi?

Yerli üreticilere her zaman pozitif ayrımcılık yapa bir yayınız. Yerli üreticilere destek vermemiz onların daha iyi işler yapmasına sebep olacaktır ve önümüzdeki yıllarda bu markalardan birisi de global bir marka olabilir. Bu noktada globalleşme adına en doğru işler atan üretici ise General Mobile oluyor. Google ile kurduğu yakın ilişki sonrasında Android One projesinin ilk markası olmayı da başaran General Mobile düşük donanımlı ve düşük bütçeli telefonların işletim sistemi Android One ekosisteminde de oldukça iyi işlere adım atıyor. Markanın yeni tanıttığı General Mobile GM 9 Go inceleme ile bugün karşınızdayız. Kutu açılışı ve pil testinden sonra telefonun detaylı incelemesini de sizlerle paylaşıyoruz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

General Mobile GM 9 Go inceleme videosu

Açıkçası bu telefon bir önceki nesil GM 8 Go’nun altında kalmış bir ürün gibi göründü. Zira GM 9 Go parmak izi okuma sensörü ile gelmiyor. Yaptığımız incelemede kamera tarafında da GM 8 Go’nun altında kaldığını deneyimledik. Bu yorumları her kanalda ve her yayında bulamazsınız; o yüzden bizi takip etmeye devam edin. Lafı daha fazla uzatmayalım ve incelemeye geçelim; sizleri seviyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.