Ana sayfa » Mobil » Motorola One Pro farklı tasarımı ile karşımızda!

Motorola One Pro farklı tasarımı ile karşımızda!

Motorola One Pro farklı tasarımı ile karşımızda!

Huawei Mate 20 Pro ile arkada kare şeklinde bir kamera düzeni gördük. Ortaya çıkan görsellere göre bu yapıyı bu yıl birçok telefonda görmeye başlayacağız. Bunların başında iPhone 11 serisi gelecek gibi görünüyordu ama bugün Motorola One Pro ortaya çıktı ve bu yapı da farklı bir dikdörtgen kamera yapısını bizlere sunuyor. Oppo Reno serisi hariç tüm telefonların kameralarının dışa çıkıntı yaptığı bir ortamda arkada böyle büyük bir dikdörtgen kamera çıkıntısı tasarım tarafında sizin hoşunuza gidiyor mu bilemiyoruz.

Motorola One Pro

Motorola One Pro

Motorola One Pro teknik özellikler!

6,2 inç büyüklüğüne bir ekrana sahip olacak telefonun arkasında ve tuş yapısında parmak izi olmadığından dolayı parmak izi okuma sensörünün ekranda olduğunu ve ekranın da AMOLED ekran olduğunu net bir şekilde anlayabiliyoruz. Arkada 4 farklı işe yarayan kamera ve önde de Infinty-U ekran kesimi bulunuyor. Önden P30 lite oldukça benzeyen Motorola‘nın yeni telefonu bakalım hangi donanım ile karşımıza çıkacak?

Oppo Reno Android Q Beta güncellemesi başladı! Hızlısın Oppo reis!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.