Mobil Haziran 19, 2019 18:00

Huawei Nova 5 selfie örneği hayal kırıklığı yarattı! Ütü müydü o?

Huawei Nova 5 selfie örneği hayal kırıklığı yarattı! Ütü müydü o?

Çinli üretici Huawei Nova 5 selfie deneyimi ile bugün resmen karşımıza çıktı ama bu görsel ile birlikte ortalık karıştı. Peki sizce fotoğraf iyi mi?

Huawei son dönemde oldukça zor zamanlar geçiriyor ve açıkçası yaşanan olaylara karşı Çinli üretici tutumunu değiştirmediği sürece de işler daha da zorlaşacak gibi görünüyor. İlk nesil Huawei Nova Türk Telekom ile satışa sunulmuş ve ülkemiz pazarında büyük bir satış başarısına imza atmıştı. Huawei Nova 5 ise 21 Haziran tarihinde resmen tanıtılacak ve bugün de telefonun ön kamerasıyla çekildiği söylenen bir görsel paylaşıldı. Biz teknoburada.net ekibi olarak sızdırılan fotoğrafı hiç ama hiç beğenmedik ve bu fotoğraf nasıl oldu da sızdırıldı bunu da anlayamadık.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Huawei Nova 5 selfie

Huawei Nova 5 selfie

Huawei Nova 5 selfie performansı yeterli mi?

Çekilen görsele baktığınızda fotoğraftaki kumlanmalar ve flu görüntüler bizleri şaşırttı. Düşük ışıkta çok bir şey beklemek gerekir mi bunu da bilemiyoruz ama bu görsel bizi hiç ama hiç memnun etmedi. Bakalım 21 Haziran tarihinde Huaweiertesi gün iptal edilmezse” bize  ne sunacak?

Huawei bitti demeden bitmeyecek gibi görünüyor Kirin 810 geliyor!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.