Mobil Haziran 18, 2019 21:00

Samsung Galaxy Note 10 ekranı canlı canlı görüntülendi!

Samsung Galaxy Note 10 ekranı canlı canlı görüntülendi!

Bir süredir haberlerini paylaştığımız Samsung Galaxy Note 10 bugün en net görseli ile karşımıza çıktı. Peki Galaxy Note 10 nasıl olacak? Nasıl görünecek?

Samsung yeni nesil Galaxy Note ailesini Ağustos ayında tanıtmaya hazırlanıyor ve telefonların bizlere ne sunacağını hep birlikte merakla bekliyoruz. Samsung geçtiğimiz yıl yapılan Samsung Geliştiriciler Konferansı sırasında yeni nesil Infinty-O ekranlar ile bizleri tanıştırdı. Bu telefonlar Galaxy A8s ile hayatımıza girdi ve Galaxy S10 ailesi ile de geniş kitlelere ulaştı. Bugün ortaya çıkan ve Samsung Galaxy Note 10 ailesine ait olduğu iddia edilen yeni görsellere göre Infinty-O ekran köşesinden ekran ortasına taşınıyor. Gelin sızdırılan görsele bir bakalım.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 ekran kasa rekoru kırabilir!

Sızdırılan bu görsele baktığınızda Galaxy Note 10‘nun ince çerçeveleri bugüne kadar gördüğümüz en ince telefon çerçeveleri olabilir. Bu da Samsung‘un ekran kasa oranı tarafında bir rekor kırması anlamına gelebilir. Zaten edge ekranlar ile diğer modellere göre oldukça avantajı olan Galaxy Note 10 bize ne sunacak bunu da hep birlikte göreceğiz…

Huawei Mate 20 Pro fiyatı ilk kez 5 bin liranın altında!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.