Akıllı Telefon Haziran 18, 2019 22:00

Pocophone F1 kullanıcıları çifte bayram yaşıyor!

Pocophone F1 kullanıcıları çifte bayram yaşıyor!

2018’in fiyat performans amiral gemi telefonlarından Pocophone F1 cephesinde ardı ardına güzel gelişmeler yaşandı.

Telefon için yaklaşık iki ay önce yayınlanan bir güncellemede Widevine L1 ve Game Turbo gibi önemli gelişmeler yer aldı.  Poco F1 için şimdi de MIUI 10.3.5.0 sürüm numarasını taşıyan bir güncelleme başladı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

390 MB büyüklüğünde olan güncelleme özelleştirilebilir bir kilit ekran saati getiriyor. Kullanıcılar Ayarlar > Kilit ekranı ve şifre > Gelişmiş Ayarlar yolunu izleyerek burada kilit ekran özelleştirmeleri yapabilecek. Özelleştirilen saatin üçüncü taraf temalarda çalışmayacağını hatırlatalım.

Wi-Fi ağları için sıralama ilkelerini optimize eden güncelleme mayıs ayı güvenlik düzeltmelerini içeriyor ve yeniden başlatıldıktan sonra kaybolan çift uygulamalar sorununu düzeltmekte.

Pocophone F1 Android Q güncellemesi onaylandı

Gelelim Poco F1 cephesindeki diğer önemli gelişmeye. Pocophone genel başkanı olan Alvin Tse, telefonun Android Q güncellemesi alacağını onayladı. Android 8.1 Oreo ile çıkış yapan telefon böylece ikinci büyük güncellemesini almış olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.