Akıllı Telefon Haziran 18, 2019 18:30

Müjdeli haber geldi! Honor 20 Pro dünyaya açılıyor (Fiyat ve özellikleri)

Müjdeli haber geldi! Honor 20 Pro dünyaya açılıyor (Fiyat ve özellikleri)

Dörtlü arka kamera paketi, fiyatı, birçok donanım özelliği ve tasarımıyla kullanıcıları etkilemeyi başaran Honor 20 Pro cephesinden müjdeli haber geldi.

Honor, Amerika Birleşik Devletleri ve Çin arasındaki ticaret savaşının ortasında Londra’da gerçekleştirdiği etkinlikte Honor 20 serisini duyurdu. Honor 20’nin küresel çapta satışına 28 Haziran tarihinde başlanacak. Ancak şirket Honor20 Pro için henüz bir satış takvimi açıklamadı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Honor 20 Pro Google sertifikası aldı

Bunun gerekçesi ise Honor20 Pro’nun Google Play Store ve internet devinin diğer hizmetlerini kullanabilmesi için henüz Google sertifikası almamış olması.

HDBlog sitesinin elde ettiği bilgiye göre telefon Google’ın sertifikasyon sürecinden geçti ve önümüzdeki haftalarda satışa sunulacak. Hatırlatmak gerekişe Honor20 Pro’nun 8GB RAM / 256GB versiyonu için 599 € fiyat açıklandı. Honor 20 ve Pro modelin yaz döneminde ülkemiz kullanıcılarıyla da buluşacağını düşünüyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.