Ana sayfa » Sony » Sony Xperia 1s üçlü kamerası ile görüntülendi

Sony Xperia 1s üçlü kamerası ile görüntülendi

Sony Xperia 1s üçlü kamerası ile görüntülendi

Üçlü arka kamera kurulumuna sahip olan Sony Xperia 1s bugün görüntülendi. Bakalım Sony Xperia 1s’in tasarımı nasıl olacak?

Sony, geçtiğimiz aylarda Xperia 1 modeli ile seriye sil baştan çekmişti. Qualcomm’un Snapdragon 855 yonga seti ve 6 GB RAM’den beslenen telefon, Sony’nin umudunu kestiği telefon pazarı için yeni bir umut olmuştu. Xperia 1’in 21:9’luk ekranı ile dikkat çeken firma, şimdi de karşımıza Xperia 1s veya 1v olarak isimlendirilecek model ile çıkmaya hazırlanıyor.

9 Temmuz 2019 tarihinde Tokyo’da düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılması beklenen telefon bugün üçlü arka kamera kurulumu ile görüntülendi. Cam arka yüzey kullanacak olan Sony, bu modelde de 21:9’luk ekrana yer verebilir.

Gücünü yine Snapdragon 855 yona setinden alması beklenen bu model, Xperia 1’e göre daha uygun fiyatlı olacak. Bu yüzden Sony, telefonda OLED yerine LCD panel kullanacak. Son olarak Sony’nin, fiyatı daha da uygun tutmak için tercihini Snapdragon 7xx serisi yonga setinden yana da kullanma ihtimalinin olduğunu belirtelim..

Sony Xperia 1s

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.