Ana sayfa » Akıllı Telefon » Huawei EMUI 10 arayüzüne ait ilk görüntüler sızdırıldı!

Huawei EMUI 10 arayüzüne ait ilk görüntüler sızdırıldı!

Huawei EMUI 10 arayüzüne ait ilk görüntüler sızdırıldı!

Huawei geçen yıl eylül başında gerçekleşen IFA 2018’de EMUI arayüzünün 9 numaralı sürümünü duyurdu. Gözler şimdi Huawei EMUI 10 sürümünde. Muhtemelen aynı dönemde tanıtılacak EMUI 10’a ait ilk görüntüler yayınlandı.

Huawei EMUI 10 ekran görüntüleri

Ekran görüntüleri Funkyhuawei sitesi tarafından internete servis edilen bir beta versiyondan elde edildi. Android Q üzerine inşa edilen yeni arayüzü ilk kez bir P30 Pro üzerinde çalışırken görüyoruz.

Huawei EMUI 10

Huawei EMUI 10

Ekran görüntülerine baktığımızda ana ekran, görev çubuğu ve simgelerin yeniden tasarlandığı dikkatlerden kaçmıyor. Ayrıca, uygulamalar ve ayarlar menüsünde de tasarım açısından bazı iyileştirmelere yapılmış.

Bu yeni sürümde dikkat çeken bir diğer gelişme önyükleme logosunun önceki haline göre yenilenmiş olması. Yazılım bilgilerine bakıldığında elde edilen sürümün Temmuz 2019 güvenlik düzeltme ekinde çalıştığı görülüyor.

Beta versiyonu indirip kuran bazı geliştiriciler EMUI 10 sürümünün EMUI 9.0 / 9.1’den daha hızlı çalıştığını belirtiyor. Yeni EMUI sürümünü siz nasıl buldunuz?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.