Mobil Haziran 15, 2019 23:00

Çocuklarımız için en iyi karne hediyesi telefonlar!

Çocuklarımız için en iyi karne hediyesi telefonlar!

Okullar kapanıyor ve birçok genç okuyucumuz da “başarı” ile okullarını bitiriyor. Özellikle liseden mezun olanları daha zor bir süreç bekliyor zira bu hafta sonu üniversite sınavı var. Umarız tüm öğrenci kardeşlerimiz istedikleri yerleri kazanabilirler. Onlar çalışırken ebeveynlere de açıkçasını söylemek gerekirse çocuklarını mükafatlandırma görevi düşüyor. Okullar kapanırken hem gençlere hem de ailelere en iyi karne hediyesi olarak ne alabilecekleri ile ilgili teknoburada.net olarak birkaç fikir vermek istedik. Bu haberi ailelerinize de mutlaka okutun arkadaşlar…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

En iyi karne hediyesi ne olur?

Ailelerin ekonomik durumları ne olursa olsun çocuklarına en lüks telefonu almadıklarını görüyoruz. En azından bilinçli aileler böyle yapıyor ve yapmalı. Çünkü diğer çocuklardan daha üst segment telefon almak çocuğunuzun varlığını değil sizin egonuzun tatmini olacaktır. Bundan dolayı orta öğretim, ve lise çocuklarına en lüks telefon almayı pedagoglar da yasaklıyor. Bundan dolayı ortadan ortadan gideceğiz.

en iyi karne hediyesi

Oppo AX7 ve Oppo RX17 Neo

Her iki modeli de detaylı olarak inceledik ve özellikle orta alt segment pazarında bugün Oppo AX7 1600 TL seviyesindeki fiyatı ve Color OS yazılımı ile ciddi anlamda öne çıkıyor. RX17 Neo ise orta segment pazarında en iyi ekrandan parmak izi okuma sensörüne sahip fiyatı ile de ailenizin bütçesini sarsmayacak farklı renkleri ile öne çıkan ve çok iyi selfieler vaadeen bir telefon. Tasarım Oppo telefonlara hayran kalacaksınız. Yaptığımız incelemelerde telefonların tüm detaylarını bulabileceksiniz.

Oppo AX7 ve Oppo RX17 Neo

Samsung Galaxy M20, Samsung Galaxy A50 ve Samsung Galaxy A70

Bu modeller arasında Galaxy M20 5.000 mAh pil ve fiyatı ile ailenizin tercih edeceği bir model olabilir. Her 3 modelde de PubG vb oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Galaxy A50 ve Galaxy A70 modelleri ise özellikle fotoğraf çekmeyi seven gençlere öneriyoruz. Büyük ekran tercihinde Galaxy A70 ama daha küçük ekranlı bir telefon istiyorsanız kesinlikle Galaxy A50 sizlere öneririz. Her iki modelde de ekrandan parmak izi okuma sensörü olduğunu hatırlatalım.

Galaxy M20 Galaxy A50 Galaxy A70

General Mobile GM 9 Pro

General Mobile GM 9 Pro geçtiğimiz yıl tanıtılan bir telefon olsa da bugün 1.600 TL seviyesinde alınabilecek en iyi yerli telefonlardan birisi olması ile öne çıkıyor. GM 9 Pro halen Android 9 güncellemesi ve yüz tanıma güncellemesi alabilmiş değil ama önümüzdeki günlerde bu güncellemelerin de resmen yapılması bekleniyor. Yerli marka almak isterseniz General Mobile iyi bir tercih olabilir.

Casper VIA G4

Madem yerli üreticilerden gidiyoruz Casper‘ın yeni nesil orta segment telefonu Casper VIA G4 bahsetmemek olmaz. Hem genel performansı, hem pili, hem yazılımı, hem yüz tanıması hem de Android 9.0 Pie ile kutudan çıkması ile öne çıkıyor. Damla çentikli ekranı ile oldukça modern görünen Casper VIA G4 çocuklarınıza alabileceğiniz en hazır yerli telefon gibi görünüyor. Casper artık eski Casper değil; bunu da belirtelim.

Casper VIA G4

Huawei P Smart 2019

Huawei son dönemde oldukça kötü bir dönemden geçiyor ama biz bu sorunun “öyle ya da böyle” çözüleceğine inanıyoruz. Huawei’nin orta segment pazarında ciddi satış başarısı yakalayan P Smart ailesinin yeni üyesi Huawei P Smart 2019 ise hem özellikleri hem de fiyatı ile birçok genç arkadaşımızın ihtiyaçlarını karşılayacak bir ürün olarak görülüyor. Huawei Türkiye ülkemizde sadece bize ürün gönderimi yapmadığı için bu ürünün incelemesini yapamadık ama ürünü kullanma şansına sahip olduk. Bu sıralar ailenize Huawei ürün aldırmak zor olabilir ama bu model de aklınızda bulunsun.

Xiaomi Redmi Note 7

Önümüzdeki günlerde detaylı testlerini paylaşacağımız Xiaomi Redmi Note 7 hem fiyatı hem de 48 megapiksel arka kamerası ile oldukça iddialı duruyor. Xiaomi‘nin ülkemiz pazarında durumu oldukça ilginç bir hal alamaya başladı ve açıkçası Xiaomi Türkiye diye bir şey var mı yok mu bunu da gerçekten bilemiyoruz. Tasarımı ve malzeme kalitesi ile eleştirimizi alan Redmi Note 7 hem ön hem de arka kamerası ile gençlerin ilgisini çekiyor. Dediğimiz gibi önümüzdeki günlerde ürünün detaylı incelemesini sizlerle paylaşacağız…

Redmi Note 7

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.