Ana sayfa » Mobil » Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL iPhone 11 çakması tasarımı ile karşımızda!

Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL iPhone 11 çakması tasarımı ile karşımızda!

Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL iPhone 11 çakması tasarımı ile karşımızda!

Google akıllı telefon pazarında hep var olmak isteyen bir üretici oldu. İlk nesil Nexus serisi ile düşük bütçeli ülkelerde saf Android deneyimi sunmayı amaçlayan üretici zaman içinde Nexus serisini amiral gemisi modellere çevirdi. Daha sonra Pixel serisine geçiş yapılarak gerçek amiral gemisi modeller ortaya konmaya başlandı. Nexus serisinin ruhunu ise Android Go işletim sistemine devreden Google yeni nesil Pixel 4 ailesi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni nesil Pixel 4 ailesi ile sonbaharda tanışacağız ama bugün Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL iPhone 11 benzeri yapısı ile resmen karşımıza çıktı. Biz bile ekip olarak “yuh artık” dedik.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Pixel 4 XL iPhone 11

Pixel 4 XL iPhone 11

Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL iPhone 11 tasarımına sahip olacak!

Öncelikle Google‘ın ön tarafta ekranda çentikten kurtulduğunu görüyoruz. Arkada ise daha önce sızdırılan iPhone 11 görselinin neredeyse aynı kamera düzenini görüyoruz. Birçok kişi bu iki tasarımın da henüz kesinleşmemiş tasarımlar olduğunu düşünebilir ama bu kadar net görünen tasarımların kesin olarak üreticiler tarafından sızdırıldığını bilecek kadar da bu işin içinde bulunuyoruz.

iPhone 11

Bakalım iPhone 11 çakması gibi görünen Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL sektörden nasıl tepki alacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.