15 Aralık 2019 Pazar
Galaxy S9 Plus için beklenen kamera özelliği geldi

Galaxy S9 Plus için beklenen kamera özelliği geldi

Samsung aylık güncellemelere tam gaz devam ederken, geçtiğimiz gün Galaxy S9 Plus ve Galaxy S9 için haziran ayı yaması yayınladı. İlk etapta Güney Asya ülkelerinde başlayan güncelleme şu an daha da yaygınlaşmış  görünüyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Galaxy S9 Plus gece moduna kavuştu

Güncellemenin ayrıntılarına baktığımızda yakın zamanda Galaxy S10 serisine sunulan gece modu kamera özelliği artık Galaxy S9 modeller için de kullanıma sunuldu. Alt bölümdeki fotoğraf örneklerine bakıldığında gece modunun az ışıklı ve karanlık ortamlarda epey iş göreceğini gösteriyor.

Gece modu kamera özelliğinin yanında kamera performansında çeşitli iyileştirmeler, daha iyi özçekimler için arka plan bulanıklık yoğunluğu ayarlama / canlı odak modunu kullanırken sekiz yoğunluk seviyesinin ayarlanması ve QR kod okuyucusunda geliştirmeler güncelleme kapsamında yer alıyor.

Galaxy S9 ve GalaxyS9 Plus telefonunuzda Ayarlar menüsünden güncellemeyi sorgulatabilirsiniz. Haziran ayı güncellemesinin kademeli olarak dağıtımda olduğunu hatırlatalım.