Mobil Haziran 10, 2019 16:30

Rusya Başkanı Putin’den Huawei’e tam destek! Trump da kimdir?

Rusya Başkanı Putin’den Huawei’e tam destek! Trump da kimdir?

Huawei son dönemde oldukça tuhaf bir dönemden geçiyor. Amerika ile ipleri iyiden iyiye koparan Çinli üretici Amerika‘ya karşı açtığı “hukuksuzluk” davası ile de Amerikan Hükumetini köşeye sıkıştırmak istiyor. 11 Eylül saldırısından sonra Amerika’da “Ulusal Güvenlik” adı altında çıkartılan yasalar ise Huawei‘nin bu konuda karşısındaki en büyük engel gibi görünüyor. Huawei ile Amerika arasındaki bu zıtlaşma Huawei Rusya arasında bir yakınlaşma doğmasına sebep oldu. Peki bu nasıl oldu?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Huawei Rusya 5G alt yapısını yapacak!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Donald Trump hedef göstererek ytapılanları eleştirdi ve China Telekom ile Rus MTS firmalarının Rusya’nın 5G ağlarını yapılandırmak için birlikte çalışacaklarını söyledi. Yapılan anlaşma ile birlikte 2019 yılı içinde 5G test edilemeye başlanacak ve 2020 yılı itibariyle de Rusya 5G‘ye aşamalı olarak geçiş yapmaya başlayacak.

Amerika’nın bunun karşısındaki tavrı oldukça merak ediliyor. Zira Rusya – Çin ilişkileri ve bu pakt Amerika’nın ciddi anlamda zora girmesine sebep olabilir. Zaten karışık olan coğrafyamızda, S-400, Huawei, Suriye, İran derken hem teknoloji hem de siyasi anlamda oldukça hareketli günler geçiriliyor…

Huawei P20 Lite 2019 satışa sunuldu! İşte fiyatı ve özellikleri

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.